Valtr Spiegel

V oční optice působím již od roku 1980. V roce 1993 jsem založil firmu Optik Spiegel, která se v roce 2002 přeměnila ve společnost s ručením omezeným, kde působím jako jednatel. Jako optik-optometrista se vám postarám o kvalitní změření vašeho zraku, rád vám ale také pomohu s výběrem brýlí. Starám se též o zásobení optiky módním a kvalitním zbožím. Jedna z mých zálib je vaření.

Ilona Hodinová

Do oční optiky jsem nastoupila již v roce 1999, v roce 2006 jsem odešla plnit mateřské povinnosti a v dubnu v roce 2013 se opět do týmu vrátila. Jsem absolventkou kurzu pro technické pracovníky v oční optice, který jsem absolvovala v Brně. Jako technický pracovník se převážně starám o perfektní zabroušení skel do vašich obrub. Všechen volný čas věnuji dětem a své rodině.

Dana Kolářová

V oční optice pracuji od roku 2009. Vyřizuji vaše objednávky a zpracovávám vaše zakázky. Ve volném čase chodím nejraději na vycházky do lesa se svým pejskem.

Karolína Veselá

K oční optice jsem se dostala na podzim roku 2018 a už si neumím představit, že bych se věnovala jiné profesi. Když mne zrovna nenajdete v optice, potkáte mne v přírodě, kam se chodím odreagovat se sluchátky v uších. Krom přírody trávím čas ráda se svou rodinou a také s knihou v ruce - radostně rozšiřuji svou domácí knihovnu, díky čemuž je pravděpodobné, že mne potkáte také v knihkupectví, nebo antikvariátu.

Daniel Spiegel

Jakožto dítě z optické rodiny jsem se o oči začal zajímat již v útlém věku. Poprvé jsem u nás v optice byl na brigádě v roce 1996. Jako plnohodnotný optik-optometrista jsem zde pracoval v období mezi 2007 a 2009 a byly to krásné roky. Od roku 2010 se optice a optometrii věnuji jako vědec a po několika letech strávených na Novém Zélandu, v Kanadě a Singapuru jsem zakotvil v USA. V naší optice ovšem stále s chutí působím jako externí poradce a konzultant. Když nebádám, tak létám s drakem, jak po vodě tak na souši.